Nowe media to dla nas szansa na opowiedzenia historii tak, jak nikt tego jeszcze nie zrobił. Komponujemy obraz, film i tekst tak, by za każdym razem stworzyć niepowtarzalną przygodę. Wciągamy klienta do naszych opowieści i jesteśmy z nim 24h/7 dni w tygodniu.

Youtube, Facebook i portale społecznościowe. Współpraca z blogerami i liderami opinii w social media. Operujemy inteligentnym humorem, wykorzystujemy real time marketing i content marketing. Za każdym razem angażujemy emocje. W ten sposób m. in.

Wprowadziliśmy KGHM w media społecznościowe

 

Dzięki nam największy polski gigant B2B przekonał się do Facebooka. Za pośrednictwem tego serwisu przekonaliśmy ludzi do wyjątkowego projektu filmowego. Uczestnicy pochodu barbórkowego masowo nagrywali uroczystość swoimi telefonami, a my zmontowaliśmy z tego wspólny, społecznościowy film. Wychodząc od tego utworzyliśmy kilkutysięczną społeczność KGHM, która do dziś rozwija się w imponującym tempie.

czytaj wiecej >> 

ERGO Hestia zmienia się wraz z nami

 

Wyjątkowo dumni jesteśmy z naszej półrocznej już współpracy z ERGO Hestią, która powierzyła nam obsługę mediów społecznościowych swojego sztandarowego projektu iHestia. Na Facebooku zgromadziliśmy kilkutysięczną społeczność agentów, która aktywnie uczestniczy w przełomowym projekcie polskich ubezpieczeń:

czytaj więcej >> 

Swój wizerunek powierzyły nam największe firmy w kraju:

logo-pge

Współtworzyliśmy profil korporacyjny PGE na Youtube.

logo-pgnig

Współtworzyliśmy nową witrynę internetową jednego z największych dystrybutorów energii w Polsce.

Stworzyliśmy pierwszą na świecie interaktywną powieść sensacyjną: