MediaStorm tworzą doświadczeni dziennikarze pracujących w największych ogólnopolskich mediach oraz ludzie młodego pokolenia mediów społecznościowych. 

Połączenie temperamentów i sposobów myślenia najlepiej oddają sylwetki liderów Zespołu:

Tomek Lipko

Tomek Lipko

Opowiada wyjątkowe historie. Odpowiedzialny za dział kreacji, produkcji filmowej i contentu.

Prawnik z wykształcenia, od 25 lat dziennikarz, reporter i filmowiec. Były reporter Reporter Radia Zet, TVP, TVN, TV Puls, głównego wydania „Wiadomości”, reporter i prowadzący TVN „Uwaga”. Autor pierwszej na świecie powieści sensacyjnej wydanej w technologii rozszerzonej rzeczywistości – „Notebook„.

Dwukrotnie nominowany do nagrody Grand Press (w 2002 i 2012 roku). Laureat nagrody „Ostrego pióra” przyznawanej przez Business Centre Club. Zwycięzca polskiej edycji światowego konkursu „Journalistic Excellence Award” organizowanego przez Columbia University w Nowym Jorku.

mail

Małgorzata Kowcun

Odpowiedzialna za pomysły, dostosowanie kreacji do potrzeb klientów oraz budowanie powiązanej z marką narracji w nowych mediach.

Z wykształcenia: artystka animator, motion designer, rysownik, montażystka i grafik. Z zamiłowania: manager ludzkich pasji, organizator eventów, specjalista nowych mediów i community manager.

Zrzesza, a następnie poskramia wielotysięczne społeczności. Korzystając z coraz większych możliwości mediów społecznościowych wykorzystuje miliony neuroprzekaźników do wydobycia najlepszych i najbardziej szalonych pomysłów oraz pobudzenia ludzkiej wyobraźni. Przykładem jej pasji i oddania jest międzynarodowy Festiwal OldTown i stworzona wokół niego ponaddziesięciotysięczna rzesza fanów.

Jej zdolnościom, wyobraźni i umiejętności wyczuwania ludzkich emocji (także online) zaufały największe polskie korporacje, jak ERGO Hestia, PKO BP czy czołowe światowe koncerny motoryzacyjne działające w Polsce. Uwielbia przygotowywać niestandardowe projekty także dla małych firm, gdzie odnajduje ludzi z porównywalnym sobie temperamentem i wyobraźnią.

Wykorzystując znajomość zaawansowanego oprogramowania i licznych platform internetowych, takich jak Facebook, Instagram, Linked In, Youtube czy WordPress potrafi nadać narrację nawet instrukcji używania sokowirówki.

behance /  mail

Chcesz wiedzieć więcej?
Napisz do nas na adres tomek.lipko@mediastorm.pl